Powerjump

Küçükyalı Hilltown AVM’de 1450 m2 kapalı alanı ve 365 m2 lik teras alanıyla Türkiye`nin En Büyük Trambolin Parkı. Trambolin parklar, her yaştan ziyaretçilerimizin hem kas gelişimine hem de kardiyovasküler sistemlerinin gelişmesinde çok büyük rol oynamaktadır. Hijyenik soyunma kabinlerinden, kilitli dolaplara kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşıyalan trambolin parkımızda YÜKSEK ADRENALİN ve SINIRSIZ HEYECANA HAZIR MISIN?

Girişler 4-7 yaş gruplarında güvenlik gerekliliği açısından veli girişi ile beraber sağlanmaktadır. 7 yaş ve üzeri ziyaretçilerimiz için bir kısıtlama bulunmamaktadır.

1450 m2 kapalı alanı ve 365 m2 lik teras alanıyla Türkiye`nin En Büyük Trambolin Parkı.

her yaştan ziyaretçilerimizin hem kas gelişimine hem de kardiyovasküler sistemlerinin gelişmesinde çok büyük rol oynamaktadır.

Power Jump Trambolin Park’ımızda güvenlik en büyük önceliğimizdir. Güvenliğinizi sağlamak için bütün parkurlar ve trambolinler uzman ekibimiz tarafından her gün gözden geçirilir. Kullanım esnasında tecrübeli ekibimiz emniyetiniz için her an yanınızda olacaktır. Trambolin Park kullanımı için altı kaydırmaz silikonlu çoraplarımızla desteklenir. Bütün misafirlerimizin güvenliğini sağlamak için, parkımızda belli kurallar ve güvenlik uyarıları geçerlidir. Kuralları’nı okumanız emniyetiniz ve keyifli vakit geçirebilmeniz için çok önemlidir.

Ninja Parkuru

4-7 Yaş Çocuk Alanı

Walk The Wall Alanı

Serbest Zıpalama Alanı

Basketbol Alanı

İnteraktif Alan

Air Bag Alanı

Playclub Üyesi Ol Fırsatları Yakala!